Zažij skauting

Přidej se!

Pro světlušky i skautky máme schůzky, jednodenní i vícedenní výpravy, spoustu her, nové zážitky a zkušenosti, partu podobně starých kamarádek a mnoho dalšího!

Světlušky

6 – 10 let

Schůzky v pátek 16:00 – 17:30

Skautky

11 – 14 let

Schůzky v pátek 16:00 – 17:30

Chcete zažít skaut? Napište nám na !

Rodiče o nás říkají

Skautské tábory mají výhodu, že vedoucí znají naše děti z celoroční činnosti. A my známe je – proto jim letos v létě s důvěrou znovu svěřujeme své děti na tábor.

Bez obav jsme vám svěřili naší dceru. A doufáme, že z ní v oddíle vyroste tak skvělá skautka jako jste vy všechny.

Jste zvědaví?

Stačí nám napsat mail a dohodneme se, kdy se stavíte podívat na svou první schůzku do klubovny.
Tam se domluvíme, jestli se k nám přidáte na nějakou výpravu a co na ní bude potřeba. Rády vám dáme čas se rozkoukat a zjistit jak nám to společně půjde.

Proč zrovna skaut?

Jako skautky jsme součástí mezinárodní organizace s více než 40 miliony členy po celém světě . Skauti chybí jen v několika nesvobodných zemích. Všichni stavíme na více než 100 leté tradici a mottu Creating a better world. Ve skautu si zkušíme a zažijeme spoustu praktických, zajímavých nebo zábavných věcí, pořádně si užít dobrodružství a získat kamarádky na celý život.

Můžeme zaručit, že občas zmokneme a může se stát, že spadneme do bláta, ať se snažíme, jak chceme. , když se nám to ale přeci jen povede, máme při praní kalhot alespoň co vyprávět!

Klubovna

Praha Opletalova 923/10, 110 00 Nové Město